Sužinokite mūsų istoriją

Kas?

Kas mes esame?

Mes – Spin communication, komunikacijos ir turinio agentūra, įsikūrusi Vilniuje.

Kas įkūrė?

Komunikacijos agentūra – tai pirmiausia žmonės. Spin communication įsteigė rinkodaros ir ryšių su visuomene specialistas Martynas Karčiausias, sukaupęs daugiau nei 10 m. patirties tradicinės ir skaitmeninės komunikacijos bei žurnalistikos srityse.

Kas mumis pasitiki?

Tarp organizacijų, kurios pasirinko mus komunikacijos partneriais, yra gerai žinomų tarptautinių ir vietos bendrovių, taip pat perspektyvių lietuviškų startuolių. Štai dalis vardų: McDonald‘s, HTC, ASRock, BITĖ Lietuva, Avon, Litexpo, Impress Pages, KickerPicker.

Ką?

mes darome?

Mes padedame organizacijoms suplanuoti ir įgyvendinti jų komunikaciją, kurios tikslas – didinti žinomumą, stiprinti prekės ženklus, pasiekti esamus ir naujus klientus. Pakeliui kuriame kokybišką turinį, nes tai kertinė sėkmingos komunikacijos dalis.

laikome savo stiprybėmis?

Informacinės technologijos ir telekomunikacijos, startuoliai, skaitmeninė rinkodara, turinio kūrimas, ryšiai su žiniasklaida – tai temos ir veiklos, kurias išmanome geriausiai.

Kada?

Kada verta susisiekti?

Kai manysite, kad jau metas papasakoti plačiau savo „kas, ką, kur, kada ir kodėl“. Arba išgirsti, ką apie jus kalba kiti.

Kada mes pradėjome?

Agentūra pradėjo veikti 2011 m. Nuo to laiko Jūsų istorijas pasakojame kasdien.

Kur?

Kur mes veikiame?

Mūsų biuras yra Vilniuje. Komunikacijos paslaugas daugiausia teikiame Lietuvoje, tačiau esant poreikiui kampanijas koordinuojame visose trijose Baltijos šalyse, pasitelkę turimus partnerius Latvijoje ir Estijoje.

Kur mūsų ieškoti?

Galite mus rasti Vytenio g. 9, Vilnius LT-03113.

Arba dar paprasčiau – rašykite talk@spincomm.lt

Kodėl?

Kodėl man turėtų būti įdomu?

Kiekvieną dieną siekiame būti geriausi. Norime būti kaip Michael‘as Jordan‘as, tik komunikacijos srityje. Pasikalbėkime – galbūt paaiškės, kad mūsų patirtis ir įgūdžiai gali būti Jums naudingi.

Kodėl gi ne..?

+370 673 84548
E-mail: talk@spincomm.lt


Atskyrimo sąlygos ir jų priedai